Brigáda na kompostovisku

Napísal: Michal. Posted in Kalendár akcií

Ahojte Hronekáči dňa 7.9.2013 o 17:00 sa v budove bývalej školy uskutoční brigáda prineste si so sebou hrable lopatu fúrik pracovné rukavice. Po skončení brigády bude opekačka o špekačky a o tekutiny je postarané.

PS: Dúfam že  prídete v čom najväčšom počte.

Ukončenie leta

Napísal: Michal. Posted in Kalendár akcií

V sobotu 31.8.2013 o 18:00 sa  uskutoční v budove bývalej školy ukončenie leta.

O občerstvenie je postarené.

Staviame 1Máj

Napísal: Michal. Posted in Kalendár akcií

OZ Hroneko Vás srdečne pozýva na stavanie Mája dňa 30.4.2013 o 17:30 pri kultúrnom dome v Novom Tekove. Pripomenieme si ako sa kedysi oslavoval prvý Máj ˵ Sviatok práce ʺ. Zaspomíname v sprievode rodičov, starých rodičov na májové chvíle a naším zakončením bude opekačka v priestoroch bývalej ZŠ. Všetkým Vás srdečne pozývame. O špekačky a dobrú náladu je postarané.

Rovnošata je vítaná

OZ Hroneko

Brigáda 2

Napísal: Michal. Posted in Kalendár akcií

Milí Hronekáči v sobotu prídu dalšie stromky takže musíme zorganizovať brigádu na sobotu o 15:30 v budove bývalej školy prineste si so sebou rýľ, lopatu , motyku ,fúrik Dievčata budú sadiť . Na záver brigády prívítame jar ako sa patrí čiže bude opekačka doneste si so sebou špekačiky a palice na opekanie dakujem . Prívítame medzi nami aj rodičov aby nám práca išla rychlejšie. Všetkým zúčastnením vopred dakujeme 

Brigáda

Napísal: Michal. Posted in Kalendár akcií

Program víkendovej akcie

Takže brigáda pre členov OZ Hroneko začne v piatok 12. apríla o 13:00 hod v areáli školy pri kompostovisku. Odborne to bude mať pod taktovkou pani Urdová. Dôležitá je účasť najmä chlapcov, nakoľko sa budú vykopávať jamy na stromky a dreviny. Potrebné je mať: motyku, rýl, lopatu, vydli, fúrik, kladivo, sekera, špagát a bandasky vody. Piatkový program bude pokračovať odbornou teoretickou časťou v Kulturáku o 17:30. Sobotňajší program začne o 9:30 a bude mať dve alternatívy, ak bude pršať tak sa stretneme v kultúrnom dome a ak nebude pršať tak pri kompostovisku a budeme pokračovať vo výsadbe a skrášľovaní areálu.

Prosíme aby ste Vašu účasť na brigáde brali seriózne a vážne

SE   logo njk program-mladez-v-akcii novy-tekov juventa 

Nadacia EPH  tekovska ekologicka

"Čistota a poriadok sú
u nás na prvom mieste"